Rowerem Do Pracy 2

Koniec konkursu “Rowerem do pracy” [ZOBACZ WYNIKI]

190 rowerzystów z 21 tczewskich firm przez ostatnie miesiące kręciło kilometry i walczyło o nagrody w ramach konkursu “Rowerem do pracy”. Wyniki są imponujące. Najlepsi nagrody odebrali podczas sobotniego Pikniku Mobilności Aktywnej.

W ciągu trwania rowerowej rywalizacji wykonano ponad 8,2 przejazdów – a cykliści przejechali ponad 32 tysiące kilometrów:

Podsumowanie konkursu odbyło się w zeszłą sobotę na Pikniku Mobilności Aktywnej. Firmy, które osiągnęły najlepsze wyniki w poniższych kategoriach otrzymali puchar, zaś pracownicy tej firmy spełniający wymóg min. 35 przejazdów otrzymali upominki w formie uchwytów rowerowy na smartfona typu FINN.

1) Najwięcej podróży wykonanych przez uczestników konkursu z firmy.
– suma wszystkich przejazdów wykonanych przez wszystkich uczestników konkursu z danej firmy
Nagrodę otrzymuje firma 🏆Gemalto Sp. z o.o.🏆

2) Najwięcej podróży w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy.
Nagrodę otrzymuje firma 🏆Silgan Metal Packaging Tczew S.A.🏆

3) Najwięcej kilometrów wykonanych przez uczestników konkursu z firmy.
– suma wszystkich przejechanych kilometrów wykonanych przez wszystkich uczestników konkursu z danej firmy
Nagrodę otrzymuje firma 🏆Huber+Suhner Sp. z o.o.🏆 ***

4) Najwięcej kilometrów w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy.
Nagrodę otrzymuje firma 🏆Oiler S.A.🏆

5) Największy odsetek pracowników biorących udział w konkursie (którzy odbyli minimum 35 podróży do/z pracy na rowerze).
Nagrodę otrzymuje firma 🏆Obwodowy Urząd Miar w Tczewie🏆

Pracownicy ww. firm spełniający wymóg min. 35 przejazdów otrzymali nagrody w postaci uchwytów rowerowych na smartfona typu FINN.

*** Najwięcej km również miała firma Gemalto Sp. z o.o. jednakże zgodnie z zapisami regulaminu, firma może otrzymać tylko jedną nagrodę:
“5. Jedna firma może otrzymać nagrodę wyłącznie w jednej kategorii. W przypadku uzyskania przez firmę najwyższego miejsca w więcej niż jednej kategorii, nagrodę przyznaje się w kolejności określonej w ust. 4.”

Ponadto na sobotnim przejeździe rowerowym w ramach kampanii #MIŁO! losowaliśmy nagrody pieniężne z konkursu w ramach konkursu “Rowerem do Pracy”. Udział w losowaniu mogły wziąć tyle te osoby, które przejechały min. 35 razy do/z pracy rowerem lub pokonały min. 160 km na rowerze. Wśród szczęśliwców 10 nagród pieniężnych znaleźli się:   🏁🚴🚲🚴🚲
1) Agnieszka K – Cirrus Maria Pióro
2) Bartosz B – Gemalto Sp. z o.o.
3) Lucyna Ś – Gemalto Sp. z o.o.
4) Łukasz A – Gemalto Sp. z o.o.
5) Adriana S – Huber+Suhner Sp. z o.o.
6) Filip P – Huber+Suhner Sp. z o.o.
7) Lucyna K – Kanwas Sp. z o.o.
8) Michał K – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie
9) Maciej G – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.
10) Katarzyna W – Urząd Miejski w Tczewie

Zgodnie z regulaminem tylko osoby będące na Pikniku Mobilności Aktywnej były brane pod uwagę w trakcie losowaniu.

 

     

  

Ranking wszystkich uczestników konkursu “Rowerem do Pracy” 2017:

Miejsce – Pracownik – Firmy – Przejazdy razem
1 – Mateusz T – HUBER+SUHNER – 128
2 – Urszula G – Silgan Metal Packaging Tczew S.A. – 126
3 – Józef O – Gemalto Sp. z o.o. – 120
4 – Alicja E – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 115
5 – Rafał K – Silgan Metal Packaging Tczew S.A. – 113
6 – Błażej K – Mettec Kamil Lipiak – 110
7 – Gosia P – Fundacja Pokolenia – 110
8 – Aleksandra K – Telkab Sp. z o.o. – 109
9 – Artur R – Fundacja Pokolenia – 107
10 – Marcin S – HUBER+SUHNER – 106
11 – Rafał K – HUBER+SUHNER – 104
12 – Bartosz P – Gemalto Sp. z o.o. – 104
13 – Danuta S – Gemalto Sp. z o.o. – 103
14 – Bartłomiej G – Eaton – 102
15 – Andrzej S – HUBER+SUHNER – 98
16 – Grażyna P – HUBER+SUHNER – 98
17 – Marcin B – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 98
18 – Danuta N – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 96
19 – Patrycja M – HUBER+SUHNER – 94
20 – Wiesław D – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 94
21 – IZABELA S – KANWAS Spółłka z o.o. – 94
22 – Jarosław M – Silgan Metal Packaging Tczew S.A. – 92
23 – Łukasz O – Zakłady Graficzne im. Jółzefa Czyżewskiego sp. z o.o. – 92
24 – Wioleta P – KANWAS Spółłka z o.o. – 92
25 – Lucyna M – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 91
26 – Marek N – Oiler S.A. – 90
27 – Sebastian K – Silgan Metal Packaging Tczew S.A. – 90
28 – Bartłomiej S – Eaton -88
29 – Mariusz Z – Gemalto Sp. z o.o. – 86
30 – Ewelina S – Gemalto Sp. z o.o. – 84
31 – Marek K – Eaton – 82
32 – Katarzyna K – Gemalto Sp. z o.o. – 81
33 – Rafał S – HUBER+SUHNER – 80
34 – Grażyna J – HUBER+SUHNER – 80
35 – Piotr O – Eaton – 80
36 – Halina M – KANWAS Spółłka z o.o. – 80
37 – Łukasz S – Vetrex Sp.zo.o. – 80
38 – Katarzyna C – GARDNER AEROSPACE TCZEW SP. Z O.O. – 80
39 – Renata N – KANWAS Spółłka z o.o. – 78
40 – Magdalena D – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 78
41 – Witold M – Gemalto Sp. z o.o. -77
42 – Mariusz W – Eaton – 76
43 – Agnieszka U – Gemalto Sp. z o.o. – 76
44 – Lucyna F – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 76
45 – Lucyna K – KANWAS Spółłka z o.o. – 76
46 – Mateusz Z – Gemalto Sp. z o.o. – 74
47 – Grzegorz P – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 73
48 – Katarzyna W – KANWAS Spółłka z o.o. – 72
49 – Małgorzata S – HUBER+SUHNER – 72
50 – Agnieszka S – KANWAS Spółłka z o.o. – 72
51 – Marta Z – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 71
52 – Mirek K – Zakłady Graficzne im. Jółzefa Czyżewskiego sp. z o.o. – 70
53 – Adriana S – HUBER+SUHNER – 68
54 – Agnieszka K – Cirrus Maria Pióro – 66
55 – Agnieszka R – KANWAS Spółłka z o.o. – 66
56 – Elżbieta S – Gemalto Sp. z o.o. – 66
57 – Łukasz P – KANWAS Spółłka z o.o. -66
58 – Agnieszka G – Vetrex Sp.zo.o. – 66
59 – Michał K – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie – 64
60 – Katarzyna W – Urząd Miejski w Tczewie – 64
61 – Krzysztof Ś – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 63
62 – Anna M – Urząd Miejski w Tczewie – 63
63 – Krzysztof P – Eaton – 62
64 – Remigiusz S – Gemalto Sp. z o.o. – 62
65 – Piotr G – Gemalto Sp. z o.o. – 62
66 – Karolina F – HUBER+SUHNER – 60
67 – Agata W – KANWAS Spółłka z o.o. – 60
68 – Dariusz K – Starostwo Powiatowe w Tczewie – 60
69 – Mateusz S – Gemalto Sp. z o.o. – 58
70 – Mariusz S – Silgan Metal Packaging Tczew S.A. – 58
71 – Marcin M – KANWAS Spółłka z o.o. – 58
72 – Beata W – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie – 58
73 – Adam Z – M+P S.A. Przemysłowe Urzadzenia Myjące – 57
74 – Krzysztof R – Telkab Sp. z o.o. – 56
75 – Jacek F – Eaton – 56
76 – Andrzej W – Cirrus Maria Pióro – 55
77 – Piotr M- HUBER+SUHNER – 54
78 – Lucyna Ś – Gemalto Sp. z o.o. – 54
79 – Piotr M – Vetrex Sp.zo.o. – 54
80 – Bartosz C – Telkab Sp. z o.o. – 51
81 – Magdalena Ś – Urząd Miejski w Tczewie – 49
82 – Rafał D – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 48
83 – Bartosz B – Gemalto Sp. z o.o. – 48
84 – Łukasz B – Fundacja Pokolenia – 48
85 – Filip P – HUBER+SUHNER – 48
86 – Rafał S – Gemalto Sp. z o.o. – 47
87 – Justyna G – Centrum Kultury i Sztuki – 46
88 – Grzegorz G – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 43
89 – Krzysztof Z – HUBER+SUHNER – 42
90 – Ewelina F – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 42
91 – Piotr W – M+P S.A. Przemysłowe Urzadzenia Myjące – 41
92 – Grzegorz T – Gemalto Sp. z o.o. – 40
93 – Bernadeta K – Gemalto Sp. z o.o. – 40
94 – Marcin W – HUBER+SUHNER- 40
95 – Małgorzata K – GARDNER AEROSPACE TCZEW SP. Z O.O. – 40
96 – Monika F – Urząd Miejski w Tczewie – 40
97 – Paulina K – Fundacja Pokolenia -38
98 – Wioleta F – Obwodowy Urząd Miar w Tczewie – 38
99 – Dawid S – Eaton – 36
100 – Andrzej S – Eaton – 34
101 – Wojtek K – Oiler S.A. – 32
102 – Joanna K – HUBER+SUHNER – 32
103 – Maciej K – HUBER+SUHNER – 31
104 – Radek S – Vetrex Sp.zo.o. – 31
105 – Marcela F – HUBER+SUHNER – 30
106 – Marcin K – Eaton – 28
107 – Kamila S – Gemalto Sp. z o.o. – 26
108 – Arkadiusz S – KANWAS Spółłka z o.o. – 26
109 – Maksymilian F – Fundacja Pokolenia – 26
110 – Artur G – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 25
111 – Andrzej S – Gemalto Sp. z o.o. – 25
112 – Wiktoria M – HUBER+SUHNER – 24
113 – Mateusz P – GARDNER AEROSPACE TCZEW SP. Z O.O. – 24
114 – Iwona B – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie – 24
115 – Marcin J – Gemalto Sp. z o.o. – 24
116 – Łukasz R – Fundacja Pokolenia – 24
117 – Anna G – Gemalto Sp. z o.o. – 22
118 – Łukasz M – Mettec Kamil Lipiak – 22
119 – Magdalena B – HUBER+SUHNER – 22
120 – Łukasz A – Gemalto Sp. z o.o. – 20
121 – Wioleta S – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 20
122 – Barbara P – Telkab Sp. z o.o. – 20
123 – Anna A – Mettec Kamil Lipiak – 20
124 – Wojciech S – Telkab Sp. z o.o. – 20
125 – Tomasz S – Vetrex Sp.zo.o. – 20
126 – Emilia G – Fundacja Pokolenia – 19
127 – Małgorzata Ż – GARDNER AEROSPACE TCZEW SP. Z O.O. – 18
128 – Cezary P – HUBER+SUHNER – 18
129 – Krzysztof K – Gemalto Sp. z o.o. – 18
130 – Daniel G – HUBER+SUHNER – 18
131 – Przemysław S – Gemalto Sp. z o.o. -17
132 – Łukasz G – Gemalto Sp. z o.o. – 14
133 – Kamil C – HUBER+SUHNER – 14
134 – Piotr Z – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 13
135 – Patryk M – Gemalto Sp. z o.o. – 12
136 – Żaneta J – HUBER+SUHNER – 12
137 – Agnieszka S – Urząd Miejski w Tczewie – 12
138 – Maciek G – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 11
139 – Bożena C – HUBER+SUHNER – 10
140 – Krzysztof D – Vetrex Sp.zo.o. – 10
141 – Wojciech H – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 9
142 – Marta R – HUBER+SUHNER – 9
143 – Aleksandra H – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie – 9
144 – Piotr M – Mettec Kamil Lipiak – 9
145 – Łukasz M – HUBER+SUHNER – 8
146 – Adrian A – Mettec Kamil Lipiak – 8
147 – Magdalena S – Fundacja Pokolenia – 8
148 – Anna S – Gemalto Sp. z o.o. – 8
149 – Justyna H – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 7
150 – Paulina K – Vetrex Sp.zo.o. – 6
151 – Mateusz G – Gemalto Sp. z o.o. – 6
152 – Jan M – Gemalto Sp. z o.o. – 6
153 – Wojciech K – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 6
154 – Iwona H – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 5
155 – Piotr B – Vetrex Sp.zo.o. – 4
156 – Michał P – HUBER+SUHNER – 4
157 – Mateusz K – KANWAS Spółłka z o.o. – 4
158 – Przemysław D – Zakład Utylizacji Odpadółw Stałych Sp. z o.o. – 4
159 – Paweł W – HUBER+SUHNER – 2
160 – Paweł P – Eaton – 2
161 – Jacek L – Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. – 2
162 – Aga G – Vetrex Sp.zo.o. – 2
163 – Anna K – Centrum Kultury i Sztuki – 2
164 – Emilia S – Gemalto Sp. z o.o. – 1